Elektromobilių įkrovimo stotelės

Elektromobiliai po truputi, po vieną žingsnį, bet vis sparčiau ateina į mūsų kasdienybę.

Planuojama, kad 2035 metais automobiliai su vidaus degimo varikliais nebebus parduodami, todėl jus jau šiandien galite pasiruošti ir įrengti elektromobilio įkrovimo stotelę savo namuose, tai suteiks jums galimybę krautis savo elektromobilį savo namuose jums patogiu laiku, nelaukiant eilėje prie viešos įkrovimo stoties ir nepermokant už elektrą.

Taip pat naujausios technologijos leidžia sukonfiguruoti savo įkrovimo stotelę taip, kad krovimas vyktų, tik tam tikru momentu, pavyzdžiui, kai jūsų saulės elektrinė generuoja elektrą.

Teikiamos paslaugos:

Esame kvalifikuota elektros montavimo įmonė, kuri taip pat specializuojasi ir elektromobilių įkrovimo stotelių įrengime. Montuojame elektromobilių įkrovimo stoteles daugiabučių parkavimo aikštelėse, individualiuose namuose bei kotedžuose. Paruošiame projektus, suderiname juos su ESO ir(ar) bendrija. Padedame užpildyti paraišką ENA paramos gavimui. Išrašome visas reikiamas pažymas.

Mūsų įmonė gali jums pasiūlyti įkrovimo stotelę tokių gamintojų kaip: Teltonika, Elinta, Wallbox, Schneider, Abb ir kiti. Išsirinkus jums tinkamiausią elektromobilio įkrovimo stotelę, mūsų specialistai ją įrengs, sukonfiguruos, praves naudojimosi instruktažą.

Įrengimo darbams suteikiama 5 metų garantija.

Padedame užpildyti paraišką į ENA dėl fizinių/juridinių privačių elektromobilių įkrovimo prieigų įrengimo paramos. Įrengus įkrovimo stotelę, paruošiame visus reikiamus dokumentus paramai gauti.

Reikia įkrovimo stotelės įrengimo darbų?

Mūsų siūlomos prekės

Teltonika elektromobilių įkrovimo stotelė. 

7.4 kW, 11kW, arba 22kW. 

Kaina 694 – 887 Eur

Elinta Charge elektromobilų įkrovimo stotelė

3.7kW, 7.4 kW, 11kW, arba 22kW.

Kaina nuo 950 Eur

WallBox elektromobilių įkrovimo stotelė

3.7kW, 7.4 kW, 11kW, arba 22kW.
 
Kaina  nuo 770 Eur
 

Stotelės stovas su papildomų kištukinių lizdų

 
Kaina nuo 150 Eur
 
 

Elektromobilių įkrovimo kabelio laikiklis

 
Kaina 30 Eur